Přejít k obsahu

ÍČKO - Univerzitní co-working office a Kulturka

Icko

Od října 2016 nabízíme pro naše studenty, zaměstnance i širokou veřejnost nový projekt vážící se na prostory bývalého Akademického centra.

V tomto místě se můžete těšit na nabídku činnosti

1.       Univerzitního co-workingu

2.       Kulturky – kulturní klubovny

Univerzitní co-working je prostorem určeným primárně pro studenty Západočeské univerzity v Plzni, kteří jej mohou využívat za účelem vlastních pracovních aktivit. Prostor je plně kancelářsky  vybaven  (ve studentském  stylu)  a studentům/studentským organizacím nabízí vhodné prostředí pro práci na  vlastních projektech, týmové porady či pracovní jednání.

Kulturka je prostorem určeným pro každého, kdo do ní zavítá. Stala se místem konání  drobnějších kulturních akcí (výstavy, autorská čtení, workshopy), přičemž vystavujícím/přednášejícím může být kdokoliv, kdo projeví zájem. V Kulturce je také možné prohlédnout siá a zakoupit publikace vydané nakladetelstvím ZČU či si konkrétní publikaci nechat do Kulturky poslat prostřednictvím e-shopu. Kulturka je také místem konání dobročinných bazarů a besed na rozličná témata. Studenti Západočeské univerzity v Plzni a veřejnost zde mohou propojit své zájmy a koníčky. Kulturka je určena k užitku všem.


Program najdete ZDE


Kontakt a rezervace prostor:

Informační a poradenské centrum ZČU

Sedláčkova 19, 306 14  Plzeň

tel: 377 631 356

 e-mail

Mgr. Tereza Svášková

Další informace najdete na profilu na Facebooku

Facebook_logo

Patička