Přejít k obsahu


Problémy realizace regionální politiky v České republice

Citace:
JEŽEK, J. Problémy realizace regionální politiky v České republice . In Hradecké ekonomické dny 2007/I. Ekonomický růst a rozvoj regionů. Hradec Králové: Gaudeamus, 2007. s. 262-265. ISBN: 978-80-7041-812-3
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Problems with implementation of regional policy in the Czech Republic
Rok vydání: 2007
Místo konání: Hradec Králové
Název zdroje: Gaudeamus
Autoři: Jiří Ježek
Abstrakt CZ: Příspěvek se zabývá problémy spojenými s realizací regionálním politiky v České republice s důrazem na uplatňování manažerských a marketingových přístupů k regionálnímu rozvoji. Příspěvek byl zpracován v rámci projektu Ministerstva pro místní rozvoj ČR "Budoucnost regionálních rozvojových agentur v České republice".
Abstrakt EN: The aim of this paper is to point out some weakness of regional policy and regional planning in the Czech Republic which cause problems with implementation of managerial and marketing approaches to regional development. The paper has originated within a solution of two projects of the Ministry for regional development of the Czech Republic called “Regional development as a way to sustainable rural regions development” and “The future of the regional development agencies in the Czech Republic”.
Klíčová slova

Zpět

Patička