Přejít k obsahu


Návrh datových specifikací pro INSPIRE v kontextu projektu Plan4all

Citace:
MILDORF, T., ČADA, V., ČERBA, O., JEDLIČKA, K., JANEČKA, K., JEŽEK, J., FIALA, R. Návrh datových specifikací pro INSPIRE v kontextu projektu Plan4all. Vzdělávací a informační centrum FLORET, Květnové náměstí 391, Průhonice, 2010.
Druh: PŘEDNÁŠKA, POSTER
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Draft Data Specifications for INSPIRE in Context of the Plan4all Project
Rok vydání: 2010
Autoři: Ing. Tomáš Mildorf , Doc. Ing. Václav Čada CSc. , Ing. Otakar Čerba , Ing. Karel Jedlička , Ing. Karel Janečka Ph.D. , Ing. Jan Ježek , Ing. Radek Fiala
Abstrakt CZ: Příspěvek seznámí účastníky konference s aktuálními návrhy datových modelů pro vybraná témata z příloh II a III směrnice INSPIRE, a to z pohledu územního plánování. Jedná se o témata půdní kryt, využití půdy, veřejné služby a služby veřejné správy, výrobní a průmyslová zařízení, zemědělská a vodohospodářská zařízení, správní oblasti/chráněná pásma/regulovaná území a jednotky podávající hlášení a oblasti ohrožené přírodními riziky. Dále příspěvek nabídne seznámení s finálním návrhem evropského metadatového profilu pro územní plánování ? Plan4all metadatový profil. Výše uvedené výsledky vychází z projektu Plan4all, který přispívá k návrhu datových specifikací pro INSPIRE. Jakým způsobem probíhá komunikace a zapojení do iniciativy INSPIRE zazní také v tomto příspěvku.
Klíčová slova

Zpět

Patička