Přejít k obsahu


Stojan pro kalení výrobků v kalící peci a nosná růžice pro tento stojan

Citace:
PEJSKAR, I., KŘÍŽ, A. Stojan pro kalení výrobků v kalící peci a nosná růžice pro tento stojan. Antonína Čermáka 2a, 160 68, Praha 6 - Bubeneč,, 2014.
Druh: PATENT, UŽITNÝ VZOR, PRŮMYSLOVÝ VZOR
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Stand and bearing roses for hardening
Rok vydání: 2014
Místo konání: Antonína Čermáka 2a, 160 68, Praha 6 - Bubeneč,
Název zdroje: Úřad průmyslového vlastnictví
Autoři: Ivo Pejskar , Doc. Dr. Ing. Antonín Kříž ,
Abstrakt CZ: Podstatou technického řešení je konstrukční vytvoření stojanu pro kalení výrobků v kalící peci. Stojan je vyrobený z žáropevné oceli a je tvořen centrální závěsnou tyčí. Centrální závěsná tyč je na horním konci opatřena závěsem jeřábového háku a na spodním konci upevněna v základovém rámu. Na centrální závěsné tyči je situováno nejméně jedno úložné patro. Úložné patro je tvořeno rozpěrnou trubkou nasunutou na závěsné tyči a uloženou v základovém rámu. Na rozpěrné trubce je umístěna, a na centrální závěsné tyči navlečena, nosná růžice.
Abstrakt EN: The principle of the technical solution is to create a stand component for hardening products in the hardening furnace. The stand is made ​​of refractory steel and consists of a central hinge rods. The central hanging rod is at the upper end provided with a hinge and a crane hook at the lower end fixed in the base frame. The central hanging rod is situated at least one storage floor. Storage floor consists of a spacer slipped over the hanging rod and stored in the frame. The expansible tube is placed and mounted on a central threaded rod, a bearing roses.
Klíčová slova

Zpět

Patička