Přejít k obsahu


PING 2018 – Moderní trendy tepelného a termomechanické zpracování kovů

Citace:
Kučerová, L., Jirková, H., Jeníček, Š. PING 2018 ? Moderní trendy tepelného a termomechanické zpracování kovů. Plzeň, Česká republika, 11.09.2018 - 12.09.2018.
Druh: KONFERENCE, WORKSHOP, VÝSTAVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: PING 2018 ? Advanced Trends in Heat Treatment and Thermomechanical Processing of Metals
Rok vydání: 2018
Místo konání: Plzeň, Česká republika
Autoři: Doc. Ing. Ludmila Kučerová Ph.D. , Dr. Ing. Hana Jirková , Ing. Štěpán Jeníček
Abstrakt CZ: Konference se zaměřuje na nejnovější poznatky v oblasti tepelného a termomechanické zpracování kovů a využití optické, laserové a elektronové mikroskopie pro optimalizaci tepelného a termomechanické zpracování. Dále se konference zabývá využitím mechanického zkoušení a termofyzikální měření ve výrobním procesu při testování a kontrole materiálů a v rámci výzkum technologie tváření.
Abstrakt EN: The conference focus is on recent findings relating to heat treatment and thermomechanical processing of metals and the use of light, laser and electron microscopy for optimising heat treatment and thermomechanical processing. Other themes will include the use of mechanical testing and thermophysical measurement in the production process for the purpose of materials testing and inspection and in research into forming processes.
Klíčová slova

Zpět

Patička